Авіація ЗСУ розгромила наступаючі броньовані колони ЗС РФ

За перші вісімнадцять годин 25 лютого на Лиманському (Кремінському) напрямку російські окупанти вели безуспішні наступальні дії в районах населених пунктів Невське, Білогорівка, Спірне, а також в районі Серебрянського лісництва.

Про це в вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

В свою чергу західні англомовні військові експерти сьогодні розповіли, як ЗСУ вдалося відбити масований наступ російських окупантів під Кремінною в попередні дні – за допомогою авіації. Дивись скрін слайда, де прямо намальовані наші літаки і гвинтокрили.

Як переклав на українську мову Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Трупи окупантів залишилися на полі бою після того, як атакуючі сили були розгромлені. ЗСУ здійснили двадцять ударів авіації та ракетно-артилерійських сил по зосередженню російських військ».

Раніше повідомлялося, що в попередні дні під Кремінною ворог втратив при невдалому наступі пів роти танків і півтори сотні солдатів. Однак ми вперше почули про роль авіації.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ на Донбассе провели учения с оружием, которое способно стрелять ядерными зарядами: видео

18.01.2019 - 10:15
ПЦОС рассказал об учениях расчетов САУ «Пион». Среди прочего указано, что эта сверхмощная пушка (203,7 мм) может стрелять ядерными боеприпасами. Хотя у Украины таковых нет. А вот Россия их имеет, ...

Савченко жестко высказалась о сегодняшнем Майдане: видео

15.11.2016
Нардеп Надежда Савченко достаточно жестко ...