Авіація росіян завдала удару по своїй танковій колоні

Бійці Добровольчого Українського Корпусу, який входить до складу 67-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України, знищили або пошкодили 19 з 32 танків і бойових броньованих машин з десантом російських окупантів, які штурмували Часів Яр.

Про це повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео масштабного складного бою. Воно змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.

При цьому він вказує, допомогли нашим захисникам ворожі літаки, які вдарили по одній зі своїй колон. Це видно наприкінці відео. Ми зафіксували чотири ворожі штурмовики (на скринах обвели їх червоними лініями).

Але насправді гарних висновків з цієї інформації немає, натомість є два сумні. По-перше, попри великі втрати ворог поступово просувається вперед і вже зайшов у Часів Яр. Інтервентів настільки багато, що наші захисники просто не в силах їх ліквідувати. А втрата техніки окупантів взагалі не хвилює – для них це просто одноразові транспортні засоби для доставки десанту. Тим паче, що ми все одно не можемо знищити всю ворожу техніку, яка бере участь у штурмі.

По-друге. Агресор бив навіть не керованими авіаційними бомбами, а безпосередньо бомбив Часів Яр своїми штурмовиками, літаючи над містом. Це красномовне свідчення відсутності у нас протиповітряної оборони принаймні на цій ділянці фронту. Зрештою ці літаки можна було збити «просто» переносними зенітно-ракетними комплексами.

Усі ці тривожні ознаки чітко відзначають коментатори відеосюжету…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В горсовете Львова вспыхнула драка, Садовой ретировался: видео

19.01.2017 - 15:47
Львов никак не может выйти из мусорного пике. После того, как закрылась основная свалка, куда вывозились отходы, город страдает от мусора, а практически все области страны столкнулись с тем, что ...