Атака на Москву: з’явилось відео з Домодєдово

Минулої ночі європейська частина РФ відчула масовану атаку ударними безпілотними літальними апаратами. Зокрема в інтернет потрапило відео влучання і вибуху в приміщеннях московського аеропорту Домодєдово.

Протиповітряна оборона фашистської РФ начебто збила 35 дронів-камікадзе в Московській, Бєлгородській, Калузькій, Орловській, Ростовській, Ярославській, Курськй областях і в Краснодарському краю. Принаймні про це заявило міністерство оборони РФ.

Мер Москви Сергій Собянін заявив, що ППО збили чотири баражуючі боєприпаси, які летіли в Москву, два з них в Домодєдово: «Руйнувань і постраждалих немає». Однак на відео і фотографіях з приміщень аеропорту чітко видно, що руйнування таки є.

Не тільки в Домодєдово, але і в сусідніх аеропортах Внуково і Жуковський були введені обмеження на виліт і посадку літаків. Також відомо, що частина Курська опинилася без електрики.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео столкновения поезда с электричкой в Москве

09.04.2017 - 03:04
Из-за пьяного, который переходил ЖД-пути в Москве произошла жуткая авария. Столкнулись электричка и поезд сообщением Москва — Брест. Локомотив поезда поврежден, один из вагонов электрички частично сошел с рельсов. По ...

Кот осмысленно играет на пианино (видео)

08.02.2016
Талантливыми и с хорошим музыкальным ...