Артилерія ЗСУ знищила у Бахмуті угруповання окупантів

Весь світ «дивиться» на Бахмут і не розуміє, як досі гарнізон напівоточеного містечка відбуває навалу російських фашистів…

Тим часом, в Бахмуті досі активна артилерія Збройних сил Україн. На одній лише локації вона знешкодила (ліквідувала і поранила) штурмову групу з 25 (взвод) загарбників.

Про це на своїх медіа-ресурсах повідомив пресцентр Державної прикордонної служби України, чиї аеророзвідники скорегували вогонь.

Оприлюднене відео змонтоване з кадрів, які знімав безпілотний літальний апарат (просування окупантів і вибухи будинку, в який вони забігли), а також з роботи самих операторів.

Чути, як вони розмовляють, що вогонь по ворогу веде крупнокаліберна артилерія:

— Спостерігаємо штурмову групу, можемо наводити артилерію (доклад одного бійця по рації).

— Зараз туди 155 (міліметрів) будуть наводитися (коментар іншого).

ДПСУ скаржиться, що одного коптера вистачає лише на п’ять вильотів, тому просить українців жертвувати кошти на закупівлю нових дронів.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Сирии сбит еще один российский военный вертолет: появилось видео

03.09.2016 - 11:31
Участие России в различных войнах и конфликтах в разных точках планеты регулярно оборачивается трагедиями для семей ее военных и просто граждан, воюющих на чужих землях в качестве добровольцев. На западе ...