Артилерія ЗСУ знищила дві гаубиці росіян біля Роботиного

В районі звільненого минулого літа села Роботине Запорізької області артилеристи Сил оборони накрили своїх «антиподів» в самий непідходящий момент – вночі, коли вони вивантажували снаряди на вогневій позиції біля своєї гармати.

В результаті знищено інтервентів, гаубицю та боєприпаси. Окрім того, цей же розрахунок серйозно пошкодив сусідню ворожу гармату. Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс.

Він оприлюднив фотографії детонуючих снарядів, зроблені безпілотним літальним апаратом, оператори якого коригували вогонь наших гармашів.

Алекс відмічає, що вони за останні п’ять діб знищили чи пошкодили вже мінімум шість гармат загарбників. Це означає стале відновлення контрбатарейної боротьби, яка у свою чергу свідчить за достатню кількість снарядів у наших захисників.

До цього, принаймні на даній ділянці фронту, кілька місяців контрбатарейної боротьби не було, що створювало сприятливі умови для російських фашистів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вокруг редута блокадников у Золотого начались спекуляции: видео

04.03.2017 - 16:58
Ситуация вокруг редута «Богдан» в районе Горского и Золотого в Луганской области, где утром нашли взрывчатку, остается несколько противоречивой. В «Штабе блокады торговли с оккупантами» заявляют, что участок железнодорожного полотна ...

Россиянка из «Айдара» облила Ляшко помидорным соком: видео

08.12.2016
Россиянка Юлия Толопа, которая фактически ...

Появилось видео стрельбы снайпера во время выступления Олланда

28.02.2017
Во Франции в коммуне Вильоньон во время ...