Артилерія ЗСУ знищила дві гармати і БМП окупантів

Якщо в попередні дні 45-а окрема артилерійська бригада Збройних сил України показувала кожне пряме влучання з першого пострілу по ворожій техніці в окремому відео, то в цьому ролику продемонстровано одразу три!

Ролик знято безпілотними літальними апаратами, оператори яких знайшли цілі, встановили їх точні геодезичні координати, передали їх гармашам і зафіксували результати.

Спочатку американський 155-міліметровий снаряд Excalibur влучив у 152-міліметрову причіпну гаубицю «Мста-Б» російських окупантів. Потім в бойову машину піхоти. Тоді в ще одну 152-мм гаубицю – «Д-20».

45-а бригада ні разу не похвалилася Excalibur. Але, якщо ми не помиляємося, у ЗСУ немає інших високоточних артилерійських снарядів. А для досягнення такого результату (пряме влучання) звичайними снарядами знадобилися б сотні пострілів.

До речі, БМП і гармати – не самі жирні цілі. Очевидно, цей розрахунок на своїй ділянці фронту вже вибив всі видимі танки, САУ і ЗРК.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Дом в Харькове, где проводят обыск по делу сына Авакова, заблокировала полиция: видео

31.10.2017 - 14:51
Активист Автомайдана Алексей Гриценко у себя в Фейсбук сообщает, что полиция заблокировала дом и даже квартал в Харькове, где сотрудники НАБУ проводят обыск по делу сына министра МВД Арсена Авакова ...