Артилерія ЗСУ накрила морпіхів РФ під Вугледаром під час ротації

Артилеристи Збройних сил України завдали удару по групі (приблизно взвод) піхоти окупантів зі 155-ої бригади морської піхоти тихоокеанського флоту РФ, які проводили ротацію в районі окупованої Павлівки південніше Вугледара на півдні Донецької області.

Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши відповідне відео. Ролик знято безпілотним літальним апаратом, оператори якого коригували вогонь. Мінімум для п’яти інтервентів він встав вбивчим.

В цілому ситуація на Донецькому напрямку залишається складною, але агресор не може просунутися вперед:

«Орки намагаються штурмувати Авдіївку з півночі, але прорвати оборону ЗСУ не вдається. Також орки штурмують позиції ЗСУ у районах Красногорівки та Кам’янки — ЗСУ тримають оборону та відбивають усі атаки орків. У Мар’їнці тривають важкі бої у центрі міста — орки тут успіхів не мають. Біля Вугледару позиційні бої без зміни лінії фронту».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Террористы из гаубиц лупили по Светлодарску под видеосъемку беспилотника ОБСЕ

12.01.2017 - 13:12
Редкий случай — мониторинговая миссия ОБСЕ на Донбассе не просто констатировала, что услышала энное количество выстрелов с востока на запад или какого-то другого «зашифрованного» направления, а четко указала на то, ...

Клип «Экспонат» группы «Ленинград» бьет рекорды популярности (видео)

27.01.2016
Объяснение популярности «Лабутен» «Лениграда» по ...