Армія РФ несе занадто великі втрати на Донбасі, – ISW

Нині триваючий наступ російський наступ на Бахмут Донецької області нагадує літній на Сєвєродонецьк і Лисичанськ. Заявивши про це в останньому зведенні про російсько-українську війну, американський Інститут дослідження війни (ISW) вважає, що це хибна стратегія загарбників. Дуже сумнівне твердження хоча б тому, що ворог таки захопив Сєвєродонецьк і Лисичанськ. Але як ISW пояснює свою позицію?

«Окупаційна армія несе занадто великі втрати, намагаючись захопити місто на Донеччині протягом майже шести місяців. За цей час російські підрозділи виснажилися і не досягли суттєвого просування». Це так, але агресор таки просунувся вперед на Бахмутському напрямку на 15-20 кілометрів вперед досить широким фронтом.

«Втрати, пов’язані з жорстокими і виснажливими боями навколо Бахмута, значно переважують будь-яку оперативну вигоду, яку росіяни можуть отримати від взяття міста». Тут американці не враховують політичне й пропагандистське значення для Путіна захоплення міста, яке на його думку виправдає будь-які втрати в очах росіян.

«Наступальні операції поглинають значну частину наявної бойової потужності російської армії, потенційно сприяючи продовженню контрнаступу ЗСУ в інших місцях». Так, поки що ми не бачимо реальних контрнаступів Збройних сил України на інших ділянках фронту, але вони завжди мають готуватися.

Тим часом, український військово-аналітичний ресурс і укладач фронтових карт «DeepState» сьогодні фіксує, що вчора ворог знову відчутно просунувся на Бахмутському напрямку. Дивись скрін повідомлення та мапи за 30 й 31 листопада для порівняння.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Приспособление для идеальной кладки кирпича (видео)

16.12.2015 - 19:40
Если Вы никогда не занимались кладкой кирпича, то при необходимости выполнения такой работы – изрядно помучаетесь. Именно для этого, хотим, предложит видео-мастер-класс для «чайников». Всего два простеньких приспособления облегчат Вам ...

В Сирии забросали камнями российский БТР, видео

30.08.2021
Отчаянные повстанцы против диктатора Асада ...

Австралийка сняла на видео захватывающую битву змей

17.01.2018
Поскольку сейчас в Австралии лето, ...