Армія РФ не зможе вийти на Жеребець, тим паче на Оскіл, – ISW

Експерти американського Інституту вивчення війни (ISW) згодні з думкою керівника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова про те, що російські окупанти не зможуть досягнути цілей свого зимового наступу.

У тому числі, Кирило Буданов заявив, що на Лиманському (Кремінському) напрямку загарбники планували вийти до річки Жеребець на кордоні Харківської та Луганської областей.

Це досить сміливе твердження, оскільки по Жеребцю вже місцями проходить лінія фронту, але здебільшого річка і ставки на ній є нашою прифронтовою зоною. Тим паче, що раніше вказувалося, що агресор мріє вийти на більшу річку Оскіл, до якої від Жеребця близько тридцяти кілометрів.

Тим часом, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» розповів останні новини про цю ділянку фронту:

«В напрямку (вільної) Ямполівки (село на лівому березі ставка на Жеребці) орки вночі намагалися проводити штурмову роботу при підтримці танку, який було пошкоджено дроном-камікадзе. Піхота: «200»-«300» (ліквідовані та поранені)».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Усик написал стих об Украине: видео

02.08.2018 - 20:29
Ай-да Саша Усик! Молодчина! За 50 секунд утер нос всем, кто пытался упрекнуть его в отсутствии патриотизма. А заодно и ответил тем деятелям в России, которые стали говорить о готовности ...

Столяр выстрогал себе полнофункциональные автомобили (видео)

20.09.2015
Американский столяр и художник Айзек ...

В США перевернулся поезд со 120 новенькими BMW – машины собирают экскаватором: видео

06.12.2016
Помятые новенькие BMW собирали ковшом экскаватора… ...