Археологи знайшли підтвердження існування амазонок

Нещодавні археологічні розкопки в Азербайджані показали, що амазонки дійсно існували. Про це повідомляє The Guardian.

Розкопки могил у некрополі бронзової доби в Нахічевані показали, що жінки були поховані зі зброєю — гострими наконечниками стріл, бронзовими кинджалом і булавою, а також ювелірними прикрасами.

Археологи дійшли висновку, що вони могли бути амазонками, які жили 4000 років тому.

«Це свідчить про те, що за міфами й легендами Стародавньої Греції криється правда», — зазначила історикиня Беттані Х’юз.

За її словами, на деяких скелетах є ознаки того, що жінки активно використовували лук і стріли.

«Їхні пальці викривлені, через те, що вони часто користувалися стрілами. Зміни на суглобах пальців могло спричинити не лише полювання, а якась тривала практика. Дуже цікаво, що багато кісткових решток також демонструють чіткі докази тривалого перебування в сідлі. Таз жінок в основному відкритий через їзду верхи на конях. Їхні кістки сформував їхній спосіб життя», — розповіла Х’юз.

Разом зі зброєю археологи також знайшли ювелірну прикрасу з сердоліком. Це напівдорогоцінне каміння, яке часто носили верховні жриці. Це ознака жінок зі статусом.

В публікації нагадують, що у 2017 році вірменські археологи розкопали останки жінки, яка, вочевидь, померла від бойових поранень, оскільки в її нозі застряг наконечник стріли.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Москвы массовые задержания протестующих: видео

02.04.2017 - 16:02
В Москве силовики собравшихся в центре города активистов вывозят автозаками Количество задержанных участников «прогулки оппозиции» в Москве уже превысило 40 человек. Среди прочих в автозак кинули и школьника. Некоторые задежржанных ...

Террористы разрушили Водяное. У ДНР потери под Мариуполем: видео

25.02.2017
Главное управление разведки Минобороны Украины ...