Аргентину можуть дискваліфікувати з міжнародних футбольних турнірів

Національна збірна Аргентини може втратити можливість брати участь у міжнародних футбольних турнірах через новий указ президента країни щодо перетворення всіх футбольних клубів у товариства з обмеженою відповідальністю. Про це пише La Nacion.

Спортивна конфедерація Аргентини виражає обурення та занепокоєння щодо можливих санкцій від КОНМЕБОЛ, які можуть бути застосовані у випадку, якщо міжнародна організація визначить указ президента втручанням у внутрішні справи спортивних організацій.

У випадку прийняття санкцій КОНМЕБОЛ може вирішити дискваліфікувати Аргентину відповідно до правил та принципів ФІФА, що може також призвести до заборони виступати на міжнародних змаганнях за рішенням Міжнародного олімпійського комітету.

Наразі Аргентинська футбольна конфедерація стверджує, що президентський указ є неконституційним і робить спроби скасувати його. Який юридичний статус клубів у Аргентині на сьогодні, видання не вказує. 

Нагадаємо, Аргентина — діючий чемпіон світу. Навряд чи ФІФА захоче бортонути її, адже фінансові і імеджеві втрати будуть набагато більші. Не можна виключати, що аргентинська і контенентальна федерації футболу просто таким чином шантажують нового президента Аргентини, щоб той відмовився від планів щодо клубів.

У Буенос-Айресі 10 грудня відбулася інавгурація новообраного президента Аргентини Хав’єра Мілея. 

53-річний Мілей — колишній телевізійний експерт, який прославився нецензурними висловами на адресу конкурентів, Китаю і Папи Римського. Його порівнюють із колишнім лідером США Дональдом Трампом та експрезидентом Бразилії Жаїром Болсонару. Але при цьому він ненавидить президента РФ Володимира Путіна.

Фахівці вважали, що обрання Мілея знаменує собою велику гру для Аргентини — економічний план шокової терапії нового президента, що передбачає різке скорочення витрат, був добре прийнятий інвесторами і може стабілізувати економіку, що перебуває в скрутному становищі, але він ризикує підштовхнути ще більше людей до скрутного становища, адже понад дві п’ятих населення країни вже живуть у бідності.

Наразі в Аргентині інфляція перевищила 200%…. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Краснодаре пенсионеры устроили массовую драку за уцененные чашки, видео

24.03.2018 - 21:09
Несмотря на успех Кремля, который добился рекордного показателя для Путина на выборах президента, самих россиян, похоже, интересуют совершенно иное. В сети набирает популярности любительские видео из Краснодара, где пенсионеры устроили ...