Аргентина вирішила передати Україні військову допомогу

Міністр оборони Аргентини Луїс Альфонсо Петрі на конгресі правих сил Латинської Америки в Бразилії обґрунтував рішення Буенос-Айреса «підтримати Україну та Ізраїль у їхніх війнах». Про це повідомляє Polskie Radio.

«У минулому Аргентина обіймалися з Венесуелою, Кубою та Іраном, а тепер ми робимо це з країнами, які борються за своє виживання», — наголосив представник аргентинського уряду.

Аргентина вирішила подати заявку на вступ до НАТО, закупити бойові літаки F-16 замість китайських машин і надати допомогу Україні, надіславши їй зброю, необхідну для ведення війни з Росією, заявив голова аргентинського міноборони.

«Ми не можемо залишатися нейтральними в цій ситуації. Ми повинні бути на боці країн, які захищають свою свободу та демократію», — пояснив Петрі.

Нагадаємо, 13 червня до коаліції країн формату Рамштайн доєдналася Аргентина.

Після перемоги на президентських виборах Хав’єра Мілея ця країна демонструє проукраїнську політику. Раніше Аргентина передала нашій країні п’ять гвинтокрилів Мі-17Е, які колись закупила в РФ… Зараз є намір надати Україні французські військові літаки…


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео битвы людей за сахар в российском Омске

13.05.2017 - 23:16
Что это — хроническая ментальная падкость на халяву или побочный эффект от тотальной бедности? Возможно, и то, и другое. А может просто стадный эффект. Как бы там ни было в российском ...

На Киевщине медведь напал на зрителей в цирке: видео

27.05.2017
Кошмарная история произошла 25-го мая ...