Антитіла – Фортеця Бахмут. Офіційне відео

Офіційне відео вже подивилися більше 7 млн разів

Пісня «Фортеця Бахмут» гурту «Антитіла» з початку лютого стала справжнім хітом. Тоді колектив презентував відеокліп на пісню, який посилює її «претензії» на статус головного воєнного бестселера, принаймні в рок-жанрі. Нічого дивного. Пісня шалено потужна, плюс подвиг, який кожен день творять наші неймовірні захисники у Бахмуті, спостерігає уся держава, весь світ!

Три доби знімальна група з чотирьох чоловік знімала матеріал, звичайно, під Бахмутом – повсякденну роботу розрахунку американської 155-міліметрової гаубиці «М777» 59-го гаубичного артдивізіону 45-ої окремої артилерійської бригади Збройних сил України.

Тільки на снарядах, які нищили окупантів, наші захисники цього разу писали цитати з тексту (до речі, досить сильного) пісні – в цьому полягає творча ідея кліпу.

З коментаря гурту на своїй сторінці в Ютуб-каналі зрозуміло, що самі музиканти для кліпу знімалися на Льодовому стадіоні в Києві. А під Бахмут знімальна група привезла обладнання вартістю більше трьохсот тисяч гривень.

Спонсор, звісно, ризикував обладнанням. Адже артилеристи виїжджають на вогневі позиції досить близько до лінії фронту, а контрбатарейну боротьбу ніхто не відміняв.

Результати роботи розрахунку «М777» (влучання по техніці і боєприпасам окупантів) за час зйомок матеріалу також показані в кліпі – їх знову ж таки, в звичайному режимі знімали оператори безпілотних літальних апаратів, які коригували вогонь.

Всі бійці розрахунку також показані в кліпі крупним планом:

«…Боятися – не гріх. Гріх – зрадити своїх…».

На сьогодні цей потужний кліп подивилися на офіційнфй сторінці гурту 7.1 мільони разів.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Попытка дамы заехать на паркинг оказалась разрушительной (видео)

14.04.2016 - 15:48
Попытка дамы заехать на паркинг оказалась разрушительной. Причем два раза подряд, в течение очень короткого промежутка времени. Пытаясь попасть на стоянку, женщина протаранила автомобиль, который находился даже не на пути ...

Видео с трюками акробатов из Эстонии взорвало Сеть

23.05.2018
Забойное видео от эстонских акробатов ...