Американська компанія відправила туристів у космос

Космічний корабель SpaceX з колишнім астронавтом NASA та трьома приватними клієнтами прямує до Міжнародної космічної станції. Про це сьогодні повідомив телеканал CNN.

Ракета Falcon 9 з космічною капсулою Crew Dragon успішно стартувала з мису Канаверал у Флориді у неділю вдень. Це друга приватна подорож на орбітальну космічну станцію, організована компанією Axiom Space.

Екіпаж місії під назвою AX-2 очолює 63-річна Пеггі Вітсон — колишній астронавт NASA, а нині — співробітник Axiom.

На МКС також прямують американський бізнесмен Джон Шоффнер та двоє громадян Саудівської Аравії — онколог Райяна Барнаві і військовий льотчик Алі аль-Карні.

Наголошується, що Барнаві стала першою жінкою з Саудівської Аравії, яка полетіла в космос. Вона проведе на МКС низку експериментів.

Очікується, що екіпаж проведе на борту Crew Dragon 16 годин, перш ніж корабель вирівняється з МКС і пристикується до неї.

Загалом туристи будуть перебувати на станції тиждень.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Шаффл на підборах танцює красуня Цінцін. Запальне відео

20.03.2023 - 20:31
Випадково побачили кліп із танцем Шаффл у виконанні милої дівчини. І зачепило. Захотілося поділитися позитивним зарядом з вами, дорогі читачі. Танцює красуня Цінцін. Музика Ахана Отиншієва (Akhan Otynshiev) Shudyn Boyynda. ...