Альона Вінницька вперше за два роки вийшла на зв’язок

Ексучасниця гурту ВІА Гра, співачка Альона Вінницька, вперше за два роки вийшла на зв’язок.

У програмі Ранок Марафон вона розповіла, що не з’являлася в публічному просторі, оскільки весь цей час присвячувала допомозі військовим. Наразі Вінницька працює над програмою, яка спеціалізується на психологічній підтримці ветеранів, що повернулися із зони бойових дій.

«Мій фонд зробив нову програму, яка називається «Нова перспектива». Вона направлена на наших ветеранів. У нас психологічний напрямок. Тобто ми хочемо взагалі створити новий рух, якого ще немає в Україні і в світі. Ми хочемо підготувати психологів для ветеранів. Це не військовий психолог, адже він працює на фронті і його перша задача — це повернути бійця у бій. Наша мета — це допомогти ветеранам, які вже повернулися, і допомогти їм прилаштуватися до цивільного життя», — поділилася вона.

Також артистка розповіла про свого чоловіка, музиканта Сергія Большого, який служив у ТрО. Нині він вивозить поранених військових із зони бойових дій.

«Він у «Добробаті» був, а потім пішов до Територіальної оборони. Вже майже другий рік чоловік займається медичною допомогою — вивозить поранених», — додала вона.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Виннице двое парней спрыгнули с моста в реку, видео

10.01.2021 - 16:27
В Виннице двое парней ради хайпа разделись и прыгнули с Центрального моста в речку Южный Буг. И это при том, что на дворе хоть и не лютуют морозы, но все ...

Автомобиль врезался в толпу зрителей во время гонок (видео)

28.03.2015
На «Северной петле» немецкого автодрома ...