Алієв заявив, що стан Мілевського стабілізується

Артему Мілевському стало краще і його стан стабілізувався. Про це повідомив його товариш, колишній півзахисник Динамо і збірної України Олександр Алієв.

Він відвідав ексфорварда у лікарні. За словами Алієва, Мілевського чекає тривалий процес реабілітації.

«Всім привіт. Щойно був у Теми. Його стан стабілізується. Все більш-менш. Але, звісно, ще тривалий процес реабілітації. Нічого, впорається кентяра. Кент — молодчик», — сказав Алієв у Instagram.

Позавчора Алієв повідомляв про важкий стан Мілевського.

«Усім привіт. Хочу прояснити ситуацію щодо Артема Мілевського. Слава богу, вдалося його покласти в лікарню. Він уже протягом 5 днів там. Стан, звичайно, дуже важкий. Але нічого, лікарі борються.

Хочу висловити велику подяку київському Динамо і, звичайно, Ігорю Михайловичу Суркісу. Усі витрати він узяв на себе. Яка буде ситуація — я буду вам повідомляти. Я до нього їжджу і відвідую його в лікарні постійно», — сказав Алієв на своїй сторінці в Instagram.

Перед цим Алієв і інший відомий український форвард Євген Селезньов повідомляли, що не можуть вмовити Артема лягти у лікарню.

Що саме з Мілевським не повідомляється, але з урахуванням слави останнього, як людини, що веде життя навеселі, можна припустити, що й проблеми зі здоров’ям з цим і пов’язані. Тим паче, якщо мова йшла про лікування, на яке людина сама мала погодитися…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Полные итоги финального отбора на «Евровидение-2016» — песни победителей (видео)

21.02.2016 - 23:29
Судьи дали первое место The Hardkiss Зрители проголосовали за Джамалу и она победила Сегодня, 21 февраля в Украине состоялся финальный отбор на песенный конкурс «Евровидение», который пройдет в Стокгольме с ...

Горит российский военный корабль «Маршал Шапошников», видео

16.02.2018
На палубе военного корабля Тихоокеанского ...

Назван худший пулемёт всех времён (видео)

10.02.2016
Им стал французский ручной пулемет ...