Актор Маколей Калкін отримав зірку на Алеї слави

Американський актор Маколей Калкін, що здобув славу головними ролями в двох комедіях Сам удома і фільмі Багатенький Річі, отримав зірку на Алеї слави в Голлівуді.

Про це повідомила ВВС.

Маколей Калкін особисто відкрив свою зірку на Алеї слави на Голлівудському бульварі. На церемонії була присутня акторка Кетрін О’Хара, яка зіграла матір персонажа Калкіна – Кевіна МакКалістера. Вона подякувала йому за можливість розділити цю щасливу подію.

«Маколей, ти заслуговуєш свою зірку на Голлівудській Алеї слави, і дякую за запрошення мене, твоєї несправжньої матері, яка залишила тебе вдома самого не один, а два рази, на цю щасливу подію», – сказала О’Хара.

Також на церемонії були присутні друга дружина Калкіна Бренда Сонг та один з їхніх синів.

Нагадаємо, рік тому Калкін вдруге став батьком. У нього та його коханої, актриси Сонг народився син, якого назвали Карсоном. Малюк з’явився на світ перед Різдвом.

Відомо, що зіркова пара також виховує старшого сина — Дакота Сонг Калкіна, названого на честь загиблої сестри актора, який народився у квітні 2021 року. Його появу також тримали в таємниці, поки Маколей Калкін та Бренда Сонг у соціальних мережах не сказали, що «не тямлять себе від радості».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Птичка ловит рыбу на приманку (видео)

21.05.2016 - 19:12
Одна маленькая, но очень умная птичка, решила полакомиться рыбкой. В этом нет ничего необычного, скажете Вы, многие птицы рыбу едят. А вот и нет. Необычен сам способ ловли. Из-за того, ...

Венесуэльские снайперы записали видеообращение к Мадуро

18.02.2019
В Венесуэле продолжается противостояние на ...