Активісти увірвалися до резиденції короля Чарльза ІІІ

Активісти організації This Is Rigged увірвалися до резиденції короля Чарльза Холірудхауса в Единбурзі (столиця Шотландії) в рамках кампанії за зниження цін на продукти харчування. Про це повідомляє видання Express.

Ці «інтервенти» всілися за королівський стіл і почали їсти їжу з пластикового посуду і пити чай з фляг. Із собою вони принесли банери з різними гаслами, в тому числі «Народ сильніший за лорда».

Активісти вимагають, щоб супермаркети знизили ціни на продукти, зокрема на дитячі суміші до рівня цін березня 2021 року, а також вимагають, щоб уряд профінансував і впровадив громадський центр харчування для кожних 500 сімей в Шотландії.

«Коли численні кризи, з якими ми стикаємося, продовжують посилюватися, стає все більш очевидним, що ті, хто володіє владою, не приходять на допомогу, а прибуток знову переважає над людьми. Все у наших руках… Нам потрібно висловити свою позицію, бо це наше майбутнє», — сказала одна з активісток.

Сам король у Лондоні. Чарльз повернувся до столиці Британії 13 лютого, після того, як майже тиждень провів у своєму заміському маєтку в Норфолку, Сандрінгемі.

Журналісти вважають, що король повернувся в Лондон, щоб пройти курс лікування від раку і зустрітися з персоналом палацу.

Востаннє 75-річного Чарльза бачили на публіці 11 лютого, коли вони з Каміллою відвідували церкву в Сандрінгемі. Королівське подружжя прямувало на недільну службу до церкви Святої Марії Магдалини.

Через хворобу 75-річний Чарльз III відклав публічні виступи, його обов’язки частково виконуватимуть старші члени королівської родини. Сам він працюватиме з державними документами вдома, а також продовжить щотижневі аудієнції із прем’єр-міністром Великобританії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Создали лесовоз-трансформер (видео)

22.11.2015 - 15:31
Длинномерные лесовозы усложняют движение на дорогах для остального транспорта. Если таковой едет с грузом, то это еще как-то оправдано, а вот на обратном пути, как правило, – порожняком. Чтобы решить ...

Турецкий мультфильм про Эрдогана и Путина набирает просмотры в сети (видео)

27.12.2015
Турецкие мультипликаторы оперативно создали мультфильм ...