Абрамович за три тижні до війни переписав на своїх дітей мільярдні трасти, – The Guardian

Трасти, в яких зберігаються мільярди доларів активів Романа Абрамовича, були реорганізовані на початку лютого 2022 року, щоб передати бенефіціарне право власності його дітям незадовго до запровадження санкцій проти російського олігарха.

Про це пише The Guardian.

Фактично дії Абрамовича свідчать про те, що він або знав про неминучість війни, або вважав її ймовірною.

«Витік файлів, з якими ознайомилася газета, свідчить про те, що 10 таємних офшорних трастів, створених на користь Абрамовича, були швидко реорганізовані на початку лютого 2022 року, за три тижні до початку війни РФ проти України.

Масштабна реорганізація фінансових справ Абрамовича почалася всього через кілька днів після того, як уряди почали погрожувати запровадити санкції проти російських олігархів у разі вторгнення», — пише видання.

Зміни в трастах зробили сімох дітей Абрамовича, наймолодшому з яких дев’ять років, бенефіціарами трастів, що володіють активами вартістю щонайменше $4 млрд, хоча загальна вартість активів може бути набагато вищою, підкреслює газета.

«Зміни, схоже, зробили дітей кінцевими бенефіціарними власниками трофейних активів, давно пов’язаних з їхнім батьком, включаючи розкішну нерухомість і флот супер-яхт, вертольотів і приватних літаків», — йдеться у статті.

Експерти з питань санкцій розповіли газеті, що масштабна реорганізація трастів може ускладнити зусилля по забезпеченню виконання санкцій проти олігарха і потенційно зірвати спроби заморозити активи, які раніше вважалися такими, що належать олігарху.

Що було раніше

Вдень 28 березня американське видання Wall Street Journal зі своїх джерел повідомило, що Абрамович, нардеп Рустем Умеров та ще один член української делегації на переговорах з РФ відчули вночі 4 березня симптоми, подібні до хімічного отруєння, після зустрічі в Офісі президента в Києві. Автори статті не вказали чітко, чи Абрамович був перед цим у Білорусі на раунді переговорів з росіянами 3 березня. Серед основних симптомів було запалення очей та лущення шкіри.

Міжнародна група розслідувачів Bellingcat підтвердили вже зі своїх джерел, що Абрамович, ще один неназваний російський бізнесмен і член української делегації, відчули симптоми отруєння, включаючи лущення шкіри, тимчасову втрату зору та головний біль. Усі троє отруєних не вживали нічого, крім мінеральної води та шоколадного батончика, перед отруєнням. Коли вони виїхали з України до Стамбула, їх оглянули медичні фахівці, які підтвердили ймовірність отруєння зразком хімзброї.

Представники України у коментарі «Українській правді» сказали, що їм не відомо про якесь отруєння членів української делегації. Померів на своїй сторінці у Facebook також заперечував факт свого отруєння і порадив не читати «неперевірені джерела».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось полное видео задержания Саакашвили

13.02.2018 - 02:49
На странице в Фейсбук Михаила Саакашвили появилось еще одно видео из ресторана «Сулугуни», где тот был задержан сотрудниками Госпогранслужбы. На кадрах видно, как люди в камуфляже забежали в зал ресторана. ...

Война под Донецком. «Русские» применяют новую тактику: видео

17.12.2017
Дневные сообщения жителей Донецка и ...

Патрис Эвра ударил фаната ногой в голову: видео

03.11.2017
Знаменитый футболист Патрис Эвра попал ...