79-а бригада ЗСУ розбила колону окупантів

Бійці 79-ої окремої десантно-штурмової Таврійської бригади Збройних сил України знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів в районі села Костянтинівка на Курахівському напрямку.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» та у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих контрольними безпілотними літальними апаратами.

Їх оператори не лише коригували вогонь по загарбникам, але й скидали по його піхотинцям осколкові гранати – загалом були ліквідовані 20 інтервентів, 35 поранені. Також були знищені два танки та шість бойових броньованих машин, ще один танк був виведений з ладу.

«Росіяни кидають усі сили, щоб прорватись до Курахового, втрачають техніку, ідуть по трупах, щодня продовжують свої суїцидні атаки. Але розбиваються об силу і вогонь наших воїнів».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Харькове избили участников Марша равенства: видео

15.09.2019 - 23:18
В Харькове 15 сентября впервые состоялся Марш равенства. «ХарьковПрайд» провели на площади Свободы, которая ранее носила имя Феликса Дзержинского, а ее доминантой был памятник Ленину. Параллельно там же проходила акция ...