59 бригада звільнила нові території під Донецьком

Північніше Донецька минулої доби російські окупанти марно намагалися відновити втрачене положення в районі Авдіївки. Крім того, наші захисники відбили атаки ворога східніше Степового.

А південніше Донецька загарбники здійснили десяток невдалих атак в районах Мар’їнки та Новомихайлівки.

Про це, серед іншого, в ранковому звіті розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» в цьому районі зафіксував відчутне просування наших захисників на ділянці фронту в районі Невельського (південніше Авдіївки, західніше Донецька).

Дивись для порівняння скриншоти його карти за перше та друге жовтня. На останньому зеленим кольором позначена звільнена територія, на якій наші захисники надійно закріпилися. Ще першого жовтня ця ділянка позначалася сірою зоною або первинно звільненою територією.

В своєму зведенні за друге жовтня «DeepState» пояснив: «Біля Невельського відображено успіхи 59-ої окремої механізованої бригади ЗСУ імені Якова Гандзюка за серпень і вересень. Зі зрозумілих міркувань просування не відображалося оперативно. Бої в тому районі тривають».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Партизаны провели на Донбассе блестящую операцию: видео

10.10.2017 - 23:52
За первые 18 часов 10 октября спикер АТО Анатолий Стельмах со стороны ЛНР зафиксировал обстрелы украинских позиций у Крымского на Бахмутке и станции Донец у Станицы Луганской из противотанковых гранатометов ...

Боевики провели стрельбы из установок «Змей Горыныч»: видео

12.04.2017
Вчера российско-террористические формирования провели на ...