46 бригада розповіла про успіхи на лівобережжі Херсонщини

На Херсонському напрямку бійці Сил оборони минулої доби вели контрбатарейну боротьбу та наносили вогневе ураження по тилах російських окупантів.

В свою чергу, загарбники завдали авіаційні удари по Зміївці, Бериславу, Новобериславу, Одрадокам’янці, Миколаївці та Ольгівці.

Про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

46-а окрема аеромобільна бригада ЗСУ доповнила ситуацію на Херсонщині, повідомивши минулої ночі у своєму телеграм-каналі про активні бойові дії на окупованому лівому березі Дніпра:

«Кринки — зберігаємо присутність у населеному пункті. Підстепне — біля населеного пункту. Хлопці перебувають під щільним вогнем усіх видів артилерії орків, але тримаються. Є ще кілька точок, де наші хлопці працюють і досить успішно; про них повідомимо пізніше, щоб не нашкодити хлопцям».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео уникального природного явления над Азовским морем

09.06.2017 - 21:29
На Херсонщине зафиксировано необычное для Украины природное явление — длиннющее облако в форме трубы или рулона. Заснял на видео и выложил в Ютуб это чудо отдыхающий на берегу Азовского моря ...

Нардеп попал в тяжелую аварию: видео

07.07.2018
В Кировоградской области попал в ...