46 бригада розповіла про успіхи на лівобережжі Херсонщини

На Херсонському напрямку бійці Сил оборони минулої доби вели контрбатарейну боротьбу та наносили вогневе ураження по тилах російських окупантів.

В свою чергу, загарбники завдали авіаційні удари по Зміївці, Бериславу, Новобериславу, Одрадокам’янці, Миколаївці та Ольгівці.

Про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

46-а окрема аеромобільна бригада ЗСУ доповнила ситуацію на Херсонщині, повідомивши минулої ночі у своєму телеграм-каналі про активні бойові дії на окупованому лівому березі Дніпра:

«Кринки — зберігаємо присутність у населеному пункті. Підстепне — біля населеного пункту. Хлопці перебувають під щільним вогнем усіх видів артилерії орків, але тримаються. Є ще кілька точок, де наші хлопці працюють і досить успішно; про них повідомимо пізніше, щоб не нашкодити хлопцям».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

О нетрадиционном применении пива в военном деле (видео)

23.11.2015 - 23:34
Для немцев пиво – один из атрибутов повседневной жизни. Они его используют даже в военном деле, хотя и весьма забавно. К примеру, для того, чтобы проверить насколько, стабильна пушка у ...

В Испании забит шедеврально нелепый гол: видео

06.01.2017
«Реал Сосьедад» обыграл «Вильярреал» в ...

Рыбаку попалась рыба с человеческими зубами, видео

06.04.2018
Рыбаки и любители необычного частенько ...