33-а бригада ЗСУ знищила колону окупантів

Бійці 33-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України розбили чергову штурмову бронетанково-мотоциклетну колону з десантом російських окупантів у складі п’яти одиниць техніки.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом.

Ролик цікавий тим, що на його початку бачимо, як проти ворожої колони практично прямою наводкою працює реактивна система залпового вогню «ГРАД». В коментарі зазначено, що крім нього загарбників зустріли артилерія та дрони-камікадзе.

В результаті були знищені танк і мотоцикл інтервентів, їх бойова машина піхоти пошкоджена. Оскільки інша БМП змогла висадити десант, його знешкодили скидами гранат з БПЛА: «Таким чином на шлях «хороших» стали тринадцять росіян».

З попередніх новин відомо, що 33-я бригада воює на Курахівському (раніше Мар’їнському) напрямку.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Как вылечить зависимость от смартфонов, – курьезный способ: видео

13.02.2017 - 19:30
Девушка, занятая смартфоном, влетела в фонтан Камеры видеонаблюдения – золотое дно для тех, кто коллекционирует различные интересные жизненные ситуации. На одну из них, расположенную в торговом центре, попали интересные кадры, ...