Бізнесмен побив дівчину та 3-річну дитину в Гнівані?

Батьки у розпачі, бо містом поширились неправдиві чутки 

Вже тиждень Гнівань обговорює новину, яка сколихнула громадськість: відомий та поважний гніванський бізнесмен вдарив молоду дівчину з дитиною.

Довкола цієї новини гніванчани вже встигли сплести багато чуток. Одні кажуть — бізнесмен тоді святкував щось і був напідпитку, інші – що дівчина сама кинулась під машину. Чутки розвіяли матір, батько та брат Жанни Мельник. Вони самі звернулись у редакцію за допомогою.

– Минулого тижня, 28 липня, близько сьомої вечора моя двадцятирічна дочка Жанна вийшла покатати сестричку, мою дочку Іру, на дитячому велосипедику, зайшли на заправку купити соняшникових зернят, — розповідає матір Світлана Мельник. — Жанна гуляла разом з подругою. У дочки задзвонив телефон, вона зупинилась поговорити, подруга відійшла. Раптом поряд зупинилось дві машини, з однієї вийшов чоловік напідпитку і почав говорити з меншою Іринкою. Все відбувалось поряд із бензозаправкою. Дочка зробила чоловіку зауваження, бо у нас не прийнято розмовляти з незнайомцями. «Ви йшли в магазин, то йдіть..» — сказала Жанна і взяла Іру на руки. Чоловіку не сподобалось зауваження, він вдарив Жанну кулаком у ніс з такою силою, що дочка впала головою на сходи, дитина впала і вдарилась в стіну. Після того чоловік втік. Працівниці заправки вийшли і викликали мене, «швидку» та міліцію.

Коли ми прибігли, то трирічна Іра плакала на сходах і кричала, що її побили, а Жанна сиділа, схиливши голову. У неї потерпли руки та ноги, вона не могла навіть тримати склянку води в руках. Охорона заправки приїхала і навіть не підійшла до них, бо чоловік, що побив дитину — їх знайомий. Через півгодини після того, що сталось, приїхала міліція. У моєї дитини зараз сильний струс головного мозку та переламаний ніс. Молодшу попросили тримати під наглядом, бо стан її здоров’я теж незадовільний. Зараз Жанна знаходиться у вінницькій лікарні.

Поки ми повезли дитину в лікарню, мій чоловік пішов до будинку, де живе винуватець. У Гнівані його знають всі, він підприємець, багата людина, у самого є малі діти. Він тоді був вдома, моєму чоловіку пояснив, що дочку він не бив, а вона сама кинулась під машину. У міліції все з’ясує. Але коли правоохоронці приїхали до нього додому, чоловік не вийшов, тому вони поїхали назад.

Коли слідчі опитували Жанну, то ніхто не зафіксував, що в неї потерпли ноги, що мала дитина плакала і кричала. Винуватця досі ніхто не опитував. Люди в місті розповідають, що він в той день святкував щось з міліціонерами. Ми віруючі католики, родина інтелігентів, дочка працює вчителем в школі, а про неї пускають плітки, що вона легкої поведінки і сама кинулась під машину. Ми у розпачі, переконані, що він вже залякав усіх у Гнівані, ніхто проти нього не піде. Просимо допомоги у небайдужих захистити наших дітей, бо, як ми вже зрозуміли, міліція нам не допоможе.

Джерело: «33 канал»


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео запуска новой баллистической ракеты КНДР

15.05.2017 - 18:53
Появилось видео запуска северокорейской ракеты Hwasong-12 типа «земля-земля», которая наделала большой переполох во всем мире. Ракету, напомним, запустили с западного побережья из уезда Кусон провинции Пхенан-Пукто ранним утром 14 мая. Ракета пролетела ...

У Ляшко нашли незадекларированные особняки: видео

28.03.2017
Пожалуй, тема «происхождения» денег для ...