18 жестких требований Народной Рады Винничины губернатору Мовчану (документ)

Заява Народної Ради Вінницької області від 30 січня 2014 року

Народна Рада Вінницької області заявляє про те, що приміщення по вул. Соборній, 70 в м. Вінниці зайняте громадянами у зв’язку із повним ігноруванням думкою і прагненнями народу як центральною владою, так і депутатським корпусом Вінницької обласної ради. Для знаходження шляхів порозуміння та виходу із кризової ситуації в нашій області вимагаємо:

 1. Забезпечити роботу Народної Ради Вінницької області в приміщенні за адресою: вул. Соборна, 70 в м. Вінниці шляхом надання необхідних приміщень для роботи з громадянами та організаційної роботи. Надавати можливість використання сесійної зали для проведення засідань Народної Ради. Забезпечити обов’язкове врахування рішень Народної Ради в роботі облдержадміністрації та обласної Ради.
 2. Забезпечити вільний доступ у приміщення Вінницької обласної ради по вул. Соборній, 70 для громадян Вінницької області.
 3. Для зменшення впливу виконавчої влади на депутатський корпус органів місцевого самоврядування скласти депутатські повноваження голові облдержадміністрації, головам районних державних адміністрацій, їх заступникам, керівникам структурних підрозділів виконавчих органів влади.
 4. Подати заяву про відставку голові облдержадміністрації Мовчану І.М.
 5. Подати у відставку голові і заступникам голови обласної Ради Татусяку С.П., Кревському І.М. та Медвєдєву Ю.В.
 6. Звільнити від обов’язків радника голови Вінницької ОДА Бевза В.А.
 7. Зміна керівництва та переформатування влади пропорційно до прихильності виборців Вінниччини: 80% є прихильниками опозиції і 20% інших політичних сил. Безумовно звільнити із займаних посад осіб, причетних до корупційної вертикалі.
 8. Змінити керівництво постійних комісій обласної Ради: з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів; з питань регулювання комунальної власності та приватизації; з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору.
 9. Прийняти бюджет після його аналізу спеціальною експертною групою із 5 осіб, 3-х з яких запропонує Народна Рада. Внести зміни до проекту бюджету у статті, що містять ознаки наявності корупційної складової.
 10. Відставка генерального директора державної організації Вінницька обласна державна телерадіокомпанія «Вінтера» Коваленко Л.Г.
 11. Відставка головного редактора газети «Вінниччина» Добринської Л.А.
 12. Відставка директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Василюк С.М.
 13. Гарантії незастосування репресій та переслідувань зі сторони правоохоронних органів щодо учасників громадських протестів; звільнення затриманих активістів; захист активістів, які брали участь у входженні в приміщення ОДА від посягань на їхнє життя та здоров’я зі сторони криміналітету та силових структур; гарантії незастосування репресій зі сторони податкових та контролюючих органів щодо бізнесі активістів.
 14. Винести на рішення сесії питання про відкликання делегованих обласній державній адміністрації повноважень, розірвати договір оренди приміщення за адресою: вул.. соборна, 70 з ОДА.
 15. Не використовувати обласну Раду та облдержадміністрацію як інструмент виборчої боротьби, а націлити їх роботу виключно на вирішення потреб громади.
 16. Встановити пам’ятник Т.Г.Шевченку на площі Театральній в м. Вінниці.
 17. Звільнити з займаних посад начальника Держбудконтролю Вінницької області Блащука С.К. та його заступника Фурдипала.
 18. Припинити переслідування студентів вузів Вінницької області за прояви своєї громадянської позиції. Поновити на навчанні усіх студентів, зщо були відраховані за період з 1 грудня 2013 року.

От «РЕАЛа». Сейчас мы готовим развернутый материал о вчерашних вечерних переговорах НР и власти, а также об их результатах. Вскоре он будет опубликован.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

«Despacito» в исполнении Луиса Фонси и Дэдди Янки – видео-рекордсмен 2017 года

14.12.2017 - 15:19
Океан, волны, пляжи, танцы, солнце, латинская популярная музыка, пальмы, девушки… Любовь и радость сочится из каждого звука и каждого кадра. Одним словом, счастливая жизнь простого народа на Пуэрто-Рико (между прочим, ...

У границы Украины замечено много российских танков: видео

03.04.2018
Известный проукраинский блогер «IgorGirkin», который отслеживает ...