14-а бригада ЗСУ знищила танк, «Град» і склад БК окупантів
Бійці підрозділу ударних безпілотних авіаційних комплексів 14-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені князя Романа Великого знищили танк Т-72, реактивну систему залпового вогню БМ-21 «Град», багатоцільовий тягач легко броньований і польовий склад боєприпасів і пального російських окупантів.
Про це служба зв’язків з громадськістю бригади повідомила на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» та у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео.
Ролик змонтовано з кадрів, відзнятих дронами-камікадзе (вони вразили майже всі вищеперераховані цілі), бомбардиром, який скинув три протитанкові гранати на БТЛБ, та контрольними безпілотними літальними апаратами.
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)