110-а бригада ЗСУ пояснила ситуацію по Новоолександрівці

Російські окупанти не змогли повністю захопити село Новоолександрівка на північному фасі Покровського (раніше Авдіївського) напрямку. Про це сьогодні вранці на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» заявила служба зв’язків з громадськістю 110-ої окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.

При цьому фактично звинувачений у брехні чи помилці авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState»:

«Ресурс DeepState опублікував інформацію про ніби-то повну окупацію ворогом населеного пункту Новоолександрівка на Покровському напрямку. Пізніше цю “новину” підхопили і опублікували на своїх ресурсах низка медіа… Значна частина Новоолександрівки зайнята окупантами, але не вся. Повністю населений пункт ворог не контролює. Наразі на його вулицях точаться важкі бої…»

Нагадаємо, «DeepState» заявив про окупацію Новоолександрівки у своєму Телеграм-каналі вчора ввечері. А ближче до півночі він відобразив це під час актуалізації своєї карти.

На ній червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначені втрачені території, на яких за вчора встигли закріпитися загарбники, як в районі Новоолександрівки, так і біля сусіднього Соколу.

Окрім того, ми червоними стрілочками вказали місця зсуву в наш бік сірої зони активних боїв.

Скоріше за все, праві і «DeepState», і наші військові — просто трактують події по-різному. Ворог прорвався на вільну частину села, ала наші війська не вважають, що це остаточно і намагаються його звідти вибити, перш за все, потужними обстрілами.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Большой успех украинских силовиков: фото, видео

22.02.2017 - 16:25
Для киевского Майдана в Одессе покупали десятки «стволов» Накануне «Марша национального достоинства», посвященный третьей годовщине Революции, СБУ задержала некоего одессита, собиравшегося закупить для передачи в столицу более десятка единиц автоматического оружия. ...

ВСУ разбили ПТУРами блиндаж с террористами: видео

08.09.2019
Военный журналист Андрей Цаплиенко обнародовал ...