ЗСУ звільнили нові території на Запоріжжі

Минулої доби бійці Сил оборони продовжували наступальну операцію на Мелітопольському напрямку (західна частина Запорізької області), здобувши частковий успіх західніше окупованого села Вербове (район нашого проривного плацдарму південніше міста Оріхів).

При цьому наші захисники відбили атаку російських загарбників північніше сусіднього окупованого села Новопрокопівка.

Про це в ранішньому звіті, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» фактично підтвердив дані ГШ ЗСУ, зафіксувавши наше просування на північний захід від Вербового.

Дивись для порівняння скриншоти його карти станом на початку восьмого жовтня (передостаннє оновлення) та наприкінці минулої доби (останнє оновлення). Синьою стрілочкою ми умовно позначили звільнену територію.

Важливо, що вона забарвлена і блакитним кольором – це означає, що там наші захисники вже встигли надійно закріпитися. Зазвичай же в таких випадках мова йде переважно про первинне звільнення, яке «DeepState» позначає блідим кольором.

У своєму Телеграм-каналі «DeepState» прокоментував: «Сили оборони України мали частковий успіх біля Вербового. Продовжується тиск на ворога, з метою зламати їх оборону. Зокрема, ведеться робота і в напрямку Новопрокопівки. Варто відмітити роботу сил Десантно-штурмових військ ЗСУ, результатом якої і стали відповідні успіхи».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Теракт в Стокгольме: момент атаки попал на видео

08.04.2017 - 00:59
7 апреля в Швеции был совершен теракт — водитель грузовика въехал в толпу людей в центре Стокгольма. Автомобиль врезался в универмаг, после чего загорелся. По последним данным, погибли четыре человека, ...

Смешной выбор между поспать и поесть (видео)

04.01.2016
Иногда возникает необходимость сделать выбор ...