ЗСУ звільнили нові території на Запоріжжі

Минулої доби на Мелітопольському напрямку (західна частина Запорізької області) російські окупанти намагалися відновити втрачене положення в районі нещодавно звільненого села Роботине, але успіху не мали.

Натомість, бійці Сил оборони продовжували ведення наступальної операції на цій ділянці фронту, завдаючи загарбникам втрат в живій силі та техніці і виснажуючи ворога.

Про це в ранковому звіті, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» зафіксував подальше просування ЗСУ на цій ділянці фронту між окупованими Новопрокопівкою та Вербовим, де дуже щільна лінія оборони ворога.

Дивись для порівняння скріншоти його карти за 26 та 27 вересня. На останньому ми умовно позначили синіми стрілочками первинно звільнені території.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман показал видео первого полета нового украинского самолета Ан-132

31.03.2017 - 23:31
Премьер-министр Владимир Гройсман с гордостью сообщил о том, что совершен удачный полет нового украинского самолета. Первый полёт самолёта-демонстратора Ан-132D состоялся на аэродроме Святошин в Киеве «Ан-132 сьогодні успішно піднявся в повітря! ...

Як вінничани оцініють проведену декомунізацію

07.09.2016
Кожного дня ми крокуємо знайомими ...

Кошка показывает котенку, как пить воду (видео)

15.04.2016
Детей нужно не только родить, ...