ЗСУ звільнили Кліщіївку та Андріївку з «порушенням» стандартів НАТО

Звільнення сіл Кліщіївка та Андріївка південніше Бахмута здійснено тими ж силами, які ведуть оборону на цій же ділянці фронту. Про це сьогодні в своєму зведенні за минулий тиждень, оприлюдненому в її Телеграм-каналі, написала заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Ситуація не стандартна, оскільки зазвичай штурмові підрозділи після атак передають захоплені позиції та об’єкти лінійним, які ведуть їх оборону. Такий розподіл чи спеціалізація у військовій науці вважається сучасним і правильним та відповідає стандартам НАТО.

Тому Ганна Маляр пишається нашими захисниками, які фактично воюють «за двох»: «…Без створення наступального угруповання, без застосування додаткових ресурсів та матеріальних засобів. Це можливо лише завдяки майстерності Командувача ОСУВ Хортиця, Штабу, який працює 24/7, та мужності наших бійців…».

Однак варто визнати хиткість цієї ситуації і те, що треба намагатися змінювати поточні реалії.

Тим часом авторитетний і прискіпливий вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» зафіксував остаточне звільнення Кліщіївки. Дивись для порівняння скріншоти його карти за шістнадцяте і сімнадцяте вересня; на останній ми синьою стрілочкою умовно позначили звільнену територію.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В США в пику Трампу сняли фильм о затоплении Нью-Йорка: видео

05.06.2017 - 23:45
В США довольно креативно отреагировали на решение президента Дональда Трампа вывести США из Парижского договора по климату. Создатели канала Claire&Max сняли фильм о том, как затопит Нью-Йорк вследствие наводнений, спровоцированных изменением климата. ...

Поярков рассказал, что снято на скандальных видео с Савченко

21.03.2018
Известный активист Майдана и художник ...

Как избавиться от тараканов и других насекомых в доме

15.11.2015
Живучесть тараканов несомненна. Но с ...