ЗСУ звільнили Кліщіївку та Андріївку з «порушенням» стандартів НАТО

Звільнення сіл Кліщіївка та Андріївка південніше Бахмута здійснено тими ж силами, які ведуть оборону на цій же ділянці фронту. Про це сьогодні в своєму зведенні за минулий тиждень, оприлюдненому в її Телеграм-каналі, написала заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Ситуація не стандартна, оскільки зазвичай штурмові підрозділи після атак передають захоплені позиції та об’єкти лінійним, які ведуть їх оборону. Такий розподіл чи спеціалізація у військовій науці вважається сучасним і правильним та відповідає стандартам НАТО.

Тому Ганна Маляр пишається нашими захисниками, які фактично воюють «за двох»: «…Без створення наступального угруповання, без застосування додаткових ресурсів та матеріальних засобів. Це можливо лише завдяки майстерності Командувача ОСУВ Хортиця, Штабу, який працює 24/7, та мужності наших бійців…».

Однак варто визнати хиткість цієї ситуації і те, що треба намагатися змінювати поточні реалії.

Тим часом авторитетний і прискіпливий вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» зафіксував остаточне звільнення Кліщіївки. Дивись для порівняння скріншоти його карти за шістнадцяте і сімнадцяте вересня; на останній ми синьою стрілочкою умовно позначили звільнену територію.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Луценко заявил, что убитые в Княжичах полицейские грабили дом: видео

27.01.2017 - 23:27
Юрий Луценко в эфире ТСН рассказал о том, что на самом деле произошло в Княжичах. Вернее приоткрыл завесу над трагедией. Напомним, перестрелка произошла утром 4 декабря. Первоначальная версия случившегося была такой. ...

Зеленский во второй раз обратился к украинцам: видео

24.11.2017
Лидер Квартала 95 Владимир Зеленский ...

Появилось видео столкновения поезда с электричкой в Москве

09.04.2017
Из-за пьяного, который переходил ЖД-пути ...