ЗСУ зупинили просування росіян на Харківщині і контратакують

Російські окупанти начебто захопили село Глибоке на півночі Харківської області в п’яти кілометрах від найближчої точки на кордоні з РФ. Принаймні, про це повідомляють рашистські «воєнкори», демонструючи відео зі своєю «ганчіркою» в центрі населеного пункту.

Що ж, цілком можливо, адже ще за результатами минулої доби авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» констатував, що Глибоке повністю перебуває в сірій зоні.

Генеральний штаб Збройних сил України у зведенні станом на 14:00 визнав, що агресор мав частковий успіх в районі сусідніх Лук’янців: «Противник не припиняє спроб витіснити підрозділи Сил оборони із займаних позицій».

І разом з тим: «Просування ворога зупинено. В той же час, Силами оборони здійснюються контратакувальні дії». Також ГШ ЗСУ стверджує, що тільки тринадцятого травня на цій ділянці фронту було знищено 97 інтервентів (майже рота) та 8 одиниць їх техніки.

Тим часом блогер і наш захисник «Бахмутський Демон» прямо вказав, що фортифікаційні споруди неможливо збудувати ближче ніж за п’ять кілометрів до лінії фронту чи кордону, а частіше навіть за десять км. 

Але це мали б завчасно пояснювати відповідальні керівники, які дружно рапортують суспільству про наявність укріплень на тому чи іншому напрямку, не вказуючи при цьому, що прикордонні та прифронтові райони їх не мають і не можуть мати. В результаті необізнані громадяни обурюються, в суспільстві поширюються чутки про казнокрадство…

Тим паче, що їх підсилює російська пропаганда, запускаючи свої ІПСО.

Також багато військових блогерів (наприклад лейтенант ЗСУ Алекс в Телеграм-каналі «Офіцер») позитивно сприйняли те, що керувати фронтом на півночі Харківщині буде бойовий генерал Михайло Драпатий. Його сьогодні призначили командувачем ОТУВ Харків.

Важко повірити, що він зможе створити диво, але сам факт довіри підлеглих до командира суттєво посилює боєздатність військ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» разгромило «Черноморец»: видео голов

30.04.2017 - 23:41
Подопечные Реброва добыли очередную крупную победу в весенней части чемпионата. В рамках 27-го тура в Киеве был бит окрепший за последние месяцы одесский «Черноморец». Опять порадовал Андрей Ярмоленко, который в ...