ЗСУ зупинили просування окупантів на Запоріжжі

Російські окупанти продовжують безуспішні наступальні дії на Запорізькому напрямку. Про це в останньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України розповів його речник Олександр Штупун.

Дещо конкретизує ситуацію воєнний аналітик  і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState», який у зведенні за 22 січня, серед іншого, зазначив:

«Запорізький відтинок. Уточнено ситуацію на ділянці Нестерянка та Новопокровка. Фактичного просування (агресора) там майже нема, а лінія бойового зіткнення там має значно вищу точність. Що стосується Білогір’я та Лугівського, то ситуація там потребує додаткового уточнення».

Додамо, що згідно з мапами «DeepState», на цій ділянці фронту російсько-фашистські війська не захопили жодного села.

Нагадаємо, 21 січня ситуація була стабілізована. Всі ворожі бронегрупи, які висунулися в наступ, знищені. В полях продовжувалися локальні бої, однак основні ворожі сили втекли на початкові позиції.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Парасюк рассказал о конфликте с полицейским на Донбассе: видео

06.02.2017 - 18:14
Нардеп Владимир Парасюк уверяет, что на блокпосту в Бахмуте не бил полицейского, а имела место лишь словесная перепалка. Кроме этого, парламентарий анонсирует свой отчет в ВР, в котором обещает рассказать о ...

ВСУ уничтожили опорный пункт террористов: видео

29.09.2019
Фронтовой волонтер Юрий Москаленко и ...

Собака Барака Обамы укусила девушку за щеку: видео

13.01.2017
Невероятная беспечность и отсутствие инстинкта ...