ЗСУ зупинили і контратакують ПВК «Вагнера» північніше Бахмуту

Раніше повідомлялося, що Сили оборони зупинили і навіть відкинули російських окупантів на східних околицях Бахмуту. Сьогодні увечері Телеграм-канал «Донбас Оперативний» повідомив про стабілізацію фронту північніше міста. 

Так, у Берестовому зупинене просування бойовиків російської приватної військової компанії Вагнера, мало того Збройні сили України контратакують. Йдуть бої в Білогоровці Донецької області, яка по даним «deepstatemap.live», повністю окупована. Тривають бої на північній околиці Яковлівки.

В свою чергу, боєць ЗСУ, який воює у Бахмуті і щодня викладає свій звіт в Телеграм-каналі «Передович0к», прямо заявив про наші успіхи в місті: «Є певні досягнення, і скажу вам дуже непогані, повернення своїх позицій в деяких районах міста, отримання невеликої тактичної переваги над супротивником».

Разом з тим, «Передович0к» дав зрозуміти, що в населених пунктах північніше й південніше Бахмута справи складніші. 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Фестиваль ледовых скульптур проходит в Китае (видео)

10.01.2016 - 17:22
Традиционный фестиваль ледовых скульптур проходит в китайском городе Харбин. Эта традиция берет начало с 1963 года. Скульптуры, представленные к осмотру и любованию, создаются не по принципу – кому чего в ...