ЗСУ знищили за день дві бронетанкові колони окупантів
Військовослужбовці 110-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені генерал-хорунжого Марка Безручка знищили дві штурмові бронетанкові колони з десантом російських окупантів.
Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» та у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео.
Чималий ролик змонтовано з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами, та оснащене цікавими інформативними субтитрами.
В ході тривалих маневрених боїв наші захисники (оператори дронів, гармаші, сапери та інші) знищили чи пошкодили дев’ять з десяти ворожих бронемашин, у тому числі щонайменше два танки.
Подпишитесь на новости
























