ЗСУ знищили взвод російських танків Т-90 «Прорив»

Одразу три сучасні російські танки (танковий взвод) Т-90 «Прорив», які доставляли десант і прикривали ворожих штурмовиків, знищили бійці 47-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України в районі окупованого села Соловйове на Авдіївському напрямку.

Про це сьогодні у своєму Телеграм-каналі повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», докладно описавши хід бою і виклавши досить велике відповідне відео.

Потрібно віддати належне Т-90 – справді непогані і грізні машини. Два танки витримали по декілька прямих артилерійських влучань і ударів дронів-камікадзе, але тільки один з них зупинився, знищений чи виведений з ладу. Другий, маючи значні ушкодження, почав відступати.

Екіпаж третього танку відверто «сачкував» — їхав на штурм останнім, а коли біля нього почали рватися снаряди, розвернувся назад, будучи неушкодженим. Однак обидва Т-90 відійти не встигли – їх догнали ще по кілька баражуючих боєприпасів.

Паралельно з полюванням на танки тривала смертельна «м’ясрубка» ближнього піхотного бою під інтенсивним артилерійським вогнем обох сторін…

В підсумку з коментаря «DeepState» зрозуміло, що ворожий десант зумів закріпитися на нових позиціях: «За піхотою продовжили візуальне спостереження, але довго вона там не живе».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

ВСУ уничтожили «КрАЗ» с террористами: видео

07.02.2019 - 10:17
Сегодня в 9:29 офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц разместил коротенькое видео с комментарием: «Адекватный ответ ОС – каждый день! Маневренная группа воинов ОС в районе Голубовского (Бахмутка) обнаружила ...

Вратарь забил гол со своей половины поля

09.12.2015
На 66-й минуте вратарь норвежского ...

Арабский платок шемаг (арафатка) – как носить и завязывать (видео)

17.10.2015
Арабский платок шемаг (арафатка) можно носить ...

Разведчик ВСУ применяет свой протез ноги в ходе боевых действий. Видео

19.09.2019
Спикер Министерства обороны Украины Максим ...