ЗСУ знищили взвод окупантів, який прорвався у Іванівське

Штурмова піхотна група російських загарбників чисельністю в двадцять чоловік змогла прорватися на околицю прифронтового нескореного села Іванівське (на захід від окупованого Бахмута) і укритися там в приватних будинках і підвалах.

Однак наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон» розповів, що ворога звідти вибили, причому живими відступили лише двоє інтервентів:

«Був орчий забіг. Взвод забіг на околицю Іванівського і заникався, але одна американська штука його там і викурила, двоє втекло тільки».

Тим часом, Генеральний штаб Збройних сил України в ранковому зведенні, оприлюдненому на його сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив:

«На Бахмутському напрямку Силами оборони відбито дванадцять атак противника біля населених пунктів Богданівка та Кліщіївка».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Парасюк рассказал о конфликте с полицейским на Донбассе: видео

06.02.2017 - 18:14
Нардеп Владимир Парасюк уверяет, что на блокпосту в Бахмуте не бил полицейского, а имела место лишь словесная перепалка. Кроме этого, парламентарий анонсирует свой отчет в ВР, в котором обещает рассказать о ...