ЗСУ знищили взвод окупантів, який прорвався у Іванівське

Штурмова піхотна група російських загарбників чисельністю в двадцять чоловік змогла прорватися на околицю прифронтового нескореного села Іванівське (на захід від окупованого Бахмута) і укритися там в приватних будинках і підвалах.

Однак наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон» розповів, що ворога звідти вибили, причому живими відступили лише двоє інтервентів:

«Був орчий забіг. Взвод забіг на околицю Іванівського і заникався, але одна американська штука його там і викурила, двоє втекло тільки».

Тим часом, Генеральний штаб Збройних сил України в ранковому зведенні, оприлюдненому на його сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив:

«На Бахмутському напрямку Силами оборони відбито дванадцять атак противника біля населених пунктів Богданівка та Кліщіївка».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Винницкая полиция раскрыла сеть мошенников-переселенцев, работавших по всей Украине: фото, видео

13.03.2017 - 16:49
После задержания в Виннице двух луганчан-переселенцев правоохранители раскрыли целую сеть аферистов, которая в разных регионах Украины под видом платы за «освобождение из полиции» собрала с доверчивых граждан свыше 2 млн. ...

Онуфриев побил рекорд НБА в конкурсе трехочковых бросков, видео

28.01.2018
Без преувеличения знаменательное событие произошло ...

Как делают тротуары и бордюры в Европе (видео)

13.11.2015
Хотим, познакомит Вас со способом ...

Патрис Эвра ударил фаната ногой в голову: видео

03.11.2017
Знаменитый футболист Патрис Эвра попал ...