ЗСУ знищили ворожий десант, який намагався форсувати Дніпро

Російські окупанти сьогодні намагалися форсувати Дніпро (вірогідно, в Херсонській області), однак ворожі десантники були знищені артилерійськими касетними снарядами та скидами гранат з безпілотних літальних апаратів.

Про це о 14:29 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман):

«Орки активізувались, намагались навіть форсувати Дніпро, але пацани їх перебили касетами та скидами. Попри геноцид, ворожа арта активізувалась, ведуть вогонь по точкам здебільшого двома стволами. Наші дрони-камікадзе відпрацьовують добре, проте орки щось планують, схоже на підготовку до потужних накатів на наш плацдарм».

Теоретично не можна виключати, що ворог спробує форсувати Дніпро і в Запорізькій області, де заростає лісом колишнє Каховське водосховище. Однак наші плацдарми на лівому березі є лише на Херсонщині.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Кот — вижу цель, не вижу препятствий

27.02.2016 - 15:48
Кот, который на этом видео, личность целеустремленная, никакие преграды и высоты не могут помешать ему добыть то, что ему очень нужно. ...

Беринчик нокаутировал в чемпионском бою Аллана Валлеспина: видео

17.12.2017
Украинские боксеры продолжают радовать, пополняя ...

Ярмоленко, Кучер и Луческу дисквалифицированы (видео)

06.05.2016
Сегодня Контрольно-дисциплинарный комитет Федерации футбола ...

Новая забава американцев – купание раздетыми в снегу (видео)

26.01.2016
Обильные снегопады в Америке породили ...