ЗСУ знищили велику кількість окупантів під Кринками

Наші захисники минулої доби, за даними Сил оборони півдня України, знищили півтори сотні російських окупантів і 31 одиницю їх техніки, у тому числі чотири моторні човни. Останні, швидше за все, були вражені в районі Дніпра на Херсонщині.

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у своєму телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 17:12 написав:

«За Кринками (частково звільнене село на лівому окупованому березі Дніпра на Херсонщині) тотальна дерусифікація. Наша арта таку музику робить, що закачаєшся».

Раніше повідомлялося, що загарбники накопичили в лісових масивах під Кринками велику кількість штурмової піхоти. Отож наша артилерія з вільного правого берега намагається не допустити масованого штурму позицій Сил оборони в селі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео стрельбы людей Яроша в Каменском

15.05.2017 - 20:19
Как мы уже сообщали, вчера в Каменском (бывший Днепродзержинск) в результате конфликта между таксистом и тремя молодыми людьми из ближайшего окружения нардепа Дмитрия Яроша произошел конфликт, который закончился избиением таксиста ...

Представлен грузовик с 1000-сильным водородным двигателем: видео

02.12.2016
Разработчик уже получил предварительный заказ ...

Мировой рекорд скорости для тракторов

14.09.2015
Финский гонщик установил мировой рекорд ...