ЗСУ знищили велику групу окупантів на околиці Роботиного

Російські окупанти зазнали великі втрати в живій силі в сільській школі на південній околиці звільненого минулого літа Роботиного Запорізької області на Оріхівському (раніше Мелітопольському) напрямку.

Про це у своєму зведенні за минулу добу повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Попри те, що ворог перебуває в школі, «DeepState» позначає її, як сіру зону, оскільки загарбники не можуть там закріпитися, як слід.

Зате їм вдалося це зробити на невеликій ділянці між Роботиним і окупованим Вербовим – захоплена ворогом територія обведена червоно-коричневим пунктиром.

Можливо, саме ці зміни мали на увазі експерти американського Інституту вивчення війни (ISW), які в останньому звіті про ситуацію на фронтах в Україні без подробиць повідомили про підтверджене просування інтервентів в західній частині Запорізької області.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Бразилии сняли на видео битву ягуара с крокодилом

05.10.2017 - 10:02
Во впадине Пантанал в Бразилии фотограф из Британии Крис Брунскилл стал свидетелем схватки ягуара с крокодилом. Эту битву он снял на видео. Пресмыкающееся сначала сумело утащить ягуара под воду, но ...

Трагедии и прелесть Олимпиады

08.08.2016
На Олимпиаде, как и в ...

Федецкий получил удар кулаком по лицу от фаната «Карпат»: видео

21.09.2017
Вчера фанаты львовских «Карпат» устроили ...