ЗСУ знищили велику базу з російськими окупантами на Запоріжжі

Сьогодні раннім вечором мешканці окупованих і розташованих відносно недалеко один від одного населених пунктів Херсонської області (Генічеський район) та Запорізької (Мелітополь, Приазовське, Якимівка, Кирилівка, села на Молочному лимані) чули потужні вибухи чи вибух.

Про це з посиланням на місцевих жителів повідомив сайт «РІА-Мелітополь» («РІА-Південь»). Щоправда, більше подробиць він розповів саме про Мелітополь. Втім, не можна виключити, що люди все-таки чули одну й ту ж подію.

В Мелітополі люди чули вибух вдалині на півдні, при цьому в місті затремтіли стіни будинків і завібрувала земля. Після цього російські окупанти розпочали стрілянину з засобів протиповітряної оборони.

Пізніше «РІА-Мелітополь» уточнив: «Приліт був по позиціям окупантів в селі Радівоновка (на мапі позначена червоним квадратиком). Там на березі Молочного лимана рашисти проводять навчання і зберігають велику кількість техніки і боєприпасів».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео уничтоженного КамАЗа террористов ДНР

02.07.2018 - 20:13
Главари ДНР в стремлении представить в черном свете ВСУ настолько завираются. что сами забывают, о чем лгали накануне. Напомним, вчера террористы сообщили, что возле Сигнального под Донецком был уничтожен КамАЗ ...

ВСУ уничтожили опорный пункт с террористами: новое видео

20.02.2019
Новое боевое видео распространил офицер ...