ЗСУ знищили великий склад з технікою і боєприпасами окупантів

Бійці Збройних сил України ущент знищили сховище з технікою і боєприпасами російських окупантів, яке вони облаштували на складах аграрного холдингу «Псельське» в Курській області РФ.

Відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих контрольним безпілотним літальним апаратом, оператори якого, вірогідно коригували вогонь з невідомої зброї, наші захисники виклали в інтернет.

Видно ангари, які вже сильно пошкоджені. Аж раптом стається мегапотужний вибух з велетенським грибом яскраво жовтого кольору – це детонувала велика маса аміачної селітри. Коли дим розвіявся, на землі лишилася лише велика воронка.

Новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний» припускає, що селітру підірвав дрон-камікадзе: «І тут прилетіли бойові комарі ЗСУ…».

Де точно це сталося, не ясно. Офіс агрохолдингу «Псельське» знаходиться в слободі (райцентрі) Біла Курської області РФ (23 кілометра до державного кордону).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Нардеп попал в тяжелую аварию: видео

07.07.2018 - 01:39
В Кировоградской области попал в ДТП нардеп от Радикальной партии Дмитрий Линько. Об этом сообщил лидер его партии Олег Ляшко. По его словам, слава Богу, что Линько жив, а спас ...

В горсовете Конотопа произошла массовая драка: видео

27.07.2018
В горсовете Конотопа Сумской области ...

ВСУ испытали противотанковый ракетный комплекс Корсар: фото, видео

07.07.2017
Украина продолжает разрабатывать и совершенствовать ...