ЗСУ знищили танкову бронегрупу під Донецьком

Бійці 59-ої окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України імені Якова Гандзюка знищили два танки (ймовірно Т-72Б) російських окупантів біля Первомайського на Донецькому напрямку.

Про це повідомив вітчизняний воєнний експерт «DeepState», оприлюднивши відповідну фотографію, зроблену безпілотним літальним апаратом підрозділу аеророзвідки дев’ятого батальйону 59-ої бригади «АероСкіфи».

Як саме було знищено танки, не ясно. Але точно зрозуміло, що ремонту вони не підлягають – їм відірвало башти і вони сильно вигоріли (очевидно, вибухнули їх власні снаряди).

Також цікаво, що танки були знищені близько один від одного на польовій дорозі.