ЗСУ знищили штурмову бронеколону окупантів

Бійці ударної групи «Чорний Лебідь» Збройних сил України знищили штурмову броньовану колону з десантом російських загарбників в районі містечка Часів Яр (західніше раніше окупованого Бахмута).

Про це наші захисники повідомили в однойменному Телеграм-каналі у відео, змонтованому з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом вже після бою.

Ми бачимо на повороті польової дороги чотири розбиті одиниці техніки загарбників: три бойові броньовані машини і щось типу гольфкара (багі) чи квадроцикла. Він і одна ББМ сильно палають, ще дві ББМ стоять пошкодженими.

В коментарі, зокрема вказано, що ворог використовує квадроцикли та мотоцикли у своїй логістиці, постійними штурмами малими групами шукає слабкі місця в нашій обороні, але наразі інтервентів у Часовому Ярі немає.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Опубликовано видео момента гибели голой российской туристки в Доминикане

12.10.2017 - 11:22
В Доминиканской республике очень нелепой смертью погибла молодая и красивая туристка из России. За считанные секунды до смерти женщина настолько радовалась жизни, что совершила безрассудный поступок, который и стал фатальным. ...

Появилось видео нападения на Ани Лорак целовальщика в Москве

12.06.2017
Украинская певица Ани Лорак продолжает ...

На Киевщине медведь напал на зрителей в цирке: видео

27.05.2017
Кошмарная история произошла 25-го мая ...