ЗСУ знищили штурмову бронегрупу окупантів на Донбасі, відео

Бійці Збройних сил України ліквідували групу російських окупантів, які атакували наші позиції на одній з ділянок фронту на Донбасі: «Знищено штурмову групу орків, схід».

Про це на офіційній сторінці в соціальній мережі «Х» повідомив військовий блогер «АЗОВ_UA_NATO_USA», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом вже після бою.

Ми бачимо палаючу ущент розбиту гусеничну бойову броньовану машину, а біля неї лежать мертві інтервенти. Ми помітили мінімум п’ять трупів і ще одного живого, який безпорадно рухається, лежачи і палаючи на землі.