ЗСУ знищили штурмову бронегрупу окупантів біля Часового Яру

Бійці Сил оборони знищили штурмову групу російських окупантів з десантом на бойовій машині піхоти і багатоцільовому тягачу легко броньованому, які штурмували наші позиції в районі вільного села Калинівка північніше нескореного містечка Часів Яр на Краматорському напрямку.

Про це розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України, яка воює на цій ділянці фронту, Станіслав Бунятов (Осман). У своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» він написав:

«Поблизу Калинівки на Бахмутському напрямку добре дали на горіхи оркам: було знищено штурмову групу ворожої піхоти, БТЛБ та БМП, які намагалися прорватися за лінію бойового зіткнення. Злагоджена робота артилерії, піхоти та ударних безпілотних літальних апаратів принесли гарний результат».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Бойцы ОС запустили танцевальный флешмоб: видео

24.02.2019 - 09:51
Наши  боевые потери за двадцать третье февраля по данным предварительной утренней сводки пресс-центра Объединенных сил исчисляются одним погибшим воином. Как еще вчера писал «РЕАЛ», по данным блогера и украинского патриота ...