ЗСУ знищили штурмовий взвод окупантів біля Синьківки

Бійці Сил оборони в районі окупованого Лиману Першого на Куп’янському напрямку відчувають дефіцит боєприпасів і зброї і ледве стримують наступ російських окупантів.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):

«Орки насипають, лізуть, а у нас немає БК, «норми в день»… «МК-19» — дефіцит, міни — дефіцит, арта — дефіцит, люди — дефіцит. Якщо нічого не змінити, отримаємо нову «популярну ділянку фронту».

Наразі нас рятує безпілотна «авіація»: «Хлопці вивозять завдяки скидам з «мавіків» і характеру бійців».

Потрібно зазначити, що Осман не схильний до перебільшень у своїх оцінках і традиційно повідомляє достовірні новини з фронту.

У свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» оприлюднив відео, на якому наші захисники в районі нескореної Синьківки на тій самій ділянці фронту влучними скидами осколкових гранат (ВОГів) знешкодили штурмовий взвод піхоти загарбників.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мустафе Найему в Киеве сломали челюсть: видео

30.04.2018 - 19:56
В Киеве народному депутату Мустафе Найему возле Бессарабского рынка сломали челюсть. Об этом он сам сообщил в Фейсбук. Конфликт возник с лицами кавказской национальности (по данным СМИ, гражданами России), машине ...

В Якутии нелюди на «Уралах» догнали и задавили медведя: видео

27.12.2016
Вопиющий случай жестокого обращения с ...

Кот восседающий в миске

27.02.2016
На видео – кот, который ...