ЗСУ знищили штаб окупантів за допомогою HIMARS і касетних снарядів

Військовослужбовці Збройних сил України завдали потрійний удар по командному пункту російських загарбників в одному з окупованих населених пунктів в ближньому тилу противника.

Про це повідомили наші захисники з підрозділу аеророзвідки «Лелека», які керують однойменними розвідувальними безпілотними літальними апаратами вітчизняного виробництва.

Вони оприлюднили відповідне нижченаведене відео, змонтоване з кадрів, відзнятих контрольним БПЛА, оператори якого вистежили ціль і скоригували удари по ній.

Спочатку наш дрон-камікадзе уразив один з припаркованих біля будівлі автомобілів противника. Незабаром в сам будинок прилетів і вибухнув високоточний снаряд американської реактивної системи залпового вогню HIMARS.

Коли звідти почали тікати вцілілі інтервенти, біля споруди розірвалися декілька артилерійських касетних снарядів.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бойко дважды врезал Ляшко по лицу «за Москву»: видео

14.11.2016 - 12:37
Выпад  Олега Ляшко на тему поездок оппоблоковцев Юрия Бойко и Сергея Левочкина в Москву привели к драке в стенах Верховной Рады. Досталось главному радикалу. Поскольку СБУ не заинтересовалось визитами депутатов ...

Ксения Собчак исполнила забойную песню: видео

16.12.2017
Ксения Собчак, которая заявила о ...