ЗСУ знищили російську станцію “Ртуть-Б”

Минулої доби (з сьомої ранку 26 жовтня до 7:00 сьогодні) на Херсонському напрямку бійці Збройних сил України ліквідували тридцять (великий взвод) російських окупантів.

Крім того, наші захисники на цій ділянці фронту знищили станцію радіоелектронної боротьби “Ртуть-Б”, сім гарамат, дрон-камікадзе, три спостережні пункти та шість одиниць автомобільної та броньованої техніки загарбників.

Про це у зведенні, розміщеному в своєму Телеграм-каналі о пів на дванадцяту, повідомила пресслужба Сил оборони півдня України.

Додамо, що Ртуть-Б — це радянська станція перешкод радіопідривникам боєприпасів. Спочатку розроблялася на базі бронетранспортера БТР-70 у ВНДІ «Градиент», проте в ході дослідно-конструкторських робіт було переведено на бронетранспортер БТР-80. У такій комплектації станція була прийнята на озброєння в 1985 році з присвоєнням індексу СПР-2 «Ртуть-Б».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликовано видео, как Ульяне Супрун предлагали взятку

07.04.2018 - 01:54
Журналисты ТСН сняли сюжет о том, как и.0. министра здравоохранения пытались предложить взятку однокомнатной квартирой за помощь в получении медицинского оборудования для города Вишневое Киевской области. Эта история стала публичной ...

В Канаде морской лев утащил девочку под воду: видео

21.05.2017
Беспечность жителей развитых западных стран ...

В США ливень затопил целый город: видео, фото

28.05.2018
Ученые утверждают, что в Атлантике ...