Підрозділи Сил оборони знищили російський склад протитанкових мін. Сталося це на окупованній частині Запорізької області.
Нагадаємо, наприкінці минулого тижня російські загарбники спробували розпочати наступ у Запорізькій області, але після двох днів боїв Сили оборони змусили ворога відступити на свої попередні позиції. При цьому росіяни завдали відчутних втрат як в живій силі, так і в техниці.
На другому ролику представлене знищення важкого 240 мм міномету Тюльпан разом з його розрахунком.
