Бійці 42-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України сьогодні знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських загарбників в районі частково окупованого, але нескореного прикордонного села Стариця на півночі Харківської області (західніше містечка Вовчанськ).
В коментарі вказано, що було знищено три ворожі танки «Т-62» (танковий взвод), бойову машину десанту, 122-міліметрову самохідну артилерійську установку 2С1 «Гвоздика», два автомобілі і двадцять інтервентів. Ще один «Т-62» був пошкоджений.
Станом на 14:22, коли це було написано, бої в районі Стариці продовжувалися.
